Kompleksy suszące

Kompleksy suszące

W tej kategorii przygotowaliśmy niezwykle nowoczesne suszarnie do trocin, które stają się niezbędnym elementem wyposażenia coraz większej liczby gospodarstw i nie tylko. Dzięki nim możliwe jest szybkie oraz skuteczne zmniejszenie wilgotności materiału, a tym samym przygotowanie go do dalszej obróbki. Sprawdź nasz asortyment na suszarnie do trocin i już dziś przekonaj się o ich niesamowitych właściwościach.


Kompleksy suszące - suszarnia aerodynamiczna i suszarnia na podczerwień

Oferowane przez firmę LabEcoTech aerodynamiczne kompleksy suszące przeznaczone są głównie do suszenia niewielkiej części odpadów drzewnych, jakimi są trociny, zrębki, odpady produkcyjne powstałe po obróbce drewna. Wspomniany proces suszenia odbywa się w strumieniu gorącego powietrza. Suszarnia aerodynamiczna służy do zmniejszenia wilgotności surowców przeznaczonych do dalszej obróbki. Głównym źródłem ciepła jest piec, który tworzy pożądaną temperaturę w rurociągu. Nasz sprzęt można kupić osobno lub w zestawie z urządzeniem do produkcji pelletu i paszy dla zwierząt.


Suszarnia na podczerwień i aerodynamiczna suszarnia do trocin - oferta LabEcoTech

Oferowane przez naszą firmę suszarnie wyróżnia wyjątkowa precyzja wykonania, wytrzymałość oraz niskie koszty zużycia energii. Suszarnia na podczerwień sprawdzą się idealnie w przypadku suszenia warzyw, owoców czy mięsa. Produkowane przez LabEcoTech kompleksy suszące pozwalają na stabilny rozwój firmy, wzrost sprzedaży oraz redukcję kosztów. O zaletach suszenia w podczerwieni przekonało się już wiele firm, które zdecydowały się na zakup naszych produktów.

Suszarnie do trocin - dlaczego warto w nie zainwestować?

Suszarnie do trocin od producenta LabEcoTech są urządzeniami bardzo wydajnymi, a dodatkowo pobierają mało energii. To niezwykle nowoczesne połączenie nowoczesności z dbałością o środowisko naturalne. Strumień gorącego powietrza pozwala na bezpieczne osuszenie odpadów drzewnych celem odpowiedniego przygotowania ich do dalszego przetwarzania, na przykład peletowania. Nasze suszarnie do trocin są łatwe nie tylko w obsłudze, ale również montażu.

Z ich pomocą można stworzyć wydajny zestaw pozwalający na produkcję ekologicznego materiału opałowego, jakim jest cieszący się coraz większą popularnością pellet. W razie problemów z obsługą, nasi doświadczeni pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji, a także pozwolą zaznajomić się z obsługą urządzenia pod ich czujnym okiem. Suszarnie do trocin to część bogatej oferty na urządzenia do produkcji pelletu. Zachęcamy do zapoznania się także z asortymentem na peleciarki, linie do produkcji pelletu, brykieciarki czy palniki na pellet. Oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość maszyn.


Suszarnia aerodynamiczna do trocin SA-400

Suszarnia aerodynamiczna do trocin SA-400

LabEcoTech produkuje aerodynamiczną suszarkę do trocin, która umożliwia produkcję peletów i brykietów grzewczych przy użyciu surowców pochodzących z s..

73 500zł netto

Suszarnia aerodynamiczna do trocin SA-400 +

Suszarnia aerodynamiczna do trocin SA-400 +

Firma „LabEcoTech” zwraca uwagę na nowoczesny aerodynamiczny kompleks suszący CA-400+, za pomocą którego sprzęt do produkcji pelletu stanie się znaczn..

100 500zł netto

Suszarnia aerodynamiczna do trocin SA-600

Suszarnia aerodynamiczna do trocin SA-600

Jak działa suszarnia aerodynamiczna?Sprzęt jest tunelem aerodynamicznym, przez który idzie strumień gorącego powietrza. Źródłem ciepła jest podłączony..

95 200zł netto

Suszarnia aerodynamiczna do trocin SA-600 +

Suszarnia aerodynamiczna do trocin SA-600 +

Aerodynamiczny kompleks suszarniczy CA-600+ firmy LabEcoTech o wydajności do 600 kg/godz.  przeznaczony jest do suszenia drobnej frakcji odpadów ..

125 900zł netto

Suszarnia aerodynamiczna do trocin SA-800

Suszarnia aerodynamiczna do trocin SA-800

Aerodynamiczny kompleks suszący CA-800 o wydajności do 800 kg\h przeznaczony jest do suszenia małej frakcji odpadów drzewnych (trociny, mikrowióry, od..

116 700zł netto

Suszarnia na podczerwień do warzyw, owoców, mięsa

Suszarnia na podczerwień do warzyw, owoców, mięsa

Korzystając z komór suszących produkowanych przez naszą firmę LabEcoTech, otrzymujesz sprzęt, który może doskonale wysuszyć każdy produkt, od jabłek, ..

29 400zł netto

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)