Przenośniki taśmowe

Przenośniki taśmowe

Przenośnik taśmowy - niezawodne przenośniki taśmowe od LabEcoTech

W LabEcoTech znajdziesz między innymi nowoczesne i wydajne przenośniki taśmowe. Dzięki nim możesz zwiększyć wydajność produkcji, przyspieszyć czas pracy, a także zautomatyzować proces produkcji. Nasz sprzęt może być z powodzeniem stosowany w produkcji różnych materiałów sypkich, bryłowych czy kawałkowych.


LabEcoTech - producent przenośników taśmowych

Zaufaj wysokiej jakości i wybierz przenośniki taśmowe od sprawdzonego producenta, jakim jest LabEcoTech. Nasze doświadczenie w branży rolniczej pozwoliło nam dobrze poznać potrzeby szerokiej grupy odbiorców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferowane przez LabEcoTech przenośniki taśmowe można zakupić jako oddzielną jednostkę, jak również wraz z wyposażeniem do produkcji pelletu i paszy dla zwierząt.
Przenośnik taśmowy z kalibratorem TLK-2

Przenośnik taśmowy z kalibratorem TLK-2

Przenośnik taśmowy z kalibratorem TLK-2 firmy "LabEcoTech" jest przeznaczony do pracy z trocinami i innymi surowcami luzem, które zawierają duże frakc..

10 900zł netto

Przenośnik  Taśmowy  TL - 500  ( 4 wentylatory )

Przenośnik Taśmowy TL - 500 ( 4 wentylatory )

TL-500 to sprzęt, który zwiększy wydajność produkcji, przyspieszy czas pracy, automatyzuje proces produkcji. Przenośnik taśmowy TL-500 jest z powodzen..

10 400zł netto

Przenośnik Taśmowy  TL-1000 ( 8 wentylatorów )

Przenośnik Taśmowy TL-1000 ( 8 wentylatorów )

TL-1000 to sprzęt, który zwiększy wydajność produkcji, przyspieszy czas pracy, automatyzuje proces produkcji. Sprzęt można kupić w komplecie z linią d..

13 600zł netto

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)