Rębaki

Rębaki

Rębak ogrodowy - urządzenie do rozdrabniania gałęzi

Oferowane przez firmę LabEcoTech rozdrabniacze do gałęzi to urządzenia, które doskonale sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych. Urządzenie do rozdrabniania gałęzi jest niezastąpione, jeżeli chcemy utrzymać porządek na naszej działce, bez względu na jej wielkość czy liczbę gałęzi. Nasz sprzęt z łatwością poradzi sobie z gałęziami drzew o średnicy do 100 mm, tnąc je na małe kawałki, których dokładna wielkość jest zależna od grubości gałęzi i twardości. Rębacz do gałęzi posiada szereg zastosowań, co czyni go urządzeniem niezawodnym i chętnie wybieranym. Rozdrabniacze mogą być używane do czyszczenia gałęzi w ogrodach, zbierania drewna na opał, a także ich rozdrabniania w celu wygodnego transportu.


LabEcoTech - producent rębaków do gałęzi

Rębaki naszej produkcji znacznie skracają czas i wysiłek, jaki musisz poświęcić na recykling lub kruszenie gałęzi. Rozdrabniacz drewna jest wyposażony w różnego rodzaju napędy, wśród których można wymienić: silnik elektryczny, silnik benzynowy, możliwość pracy od ciągnika WOM. Jeżeli chcesz przyśpieszyć prace w swoim ogrodzie oraz sprawić, że będą one mniej wymagające, zapoznaj się z ofertą rozdrabniaczy do gałęzi od firmy LabEcoTech.


Rozdrabniacz do drewna (gałęzi)  „Сrusher - 600”

Rozdrabniacz do drewna (gałęzi) „Сrusher - 600”

Rozdrabniacz gałęzi „Сrusher - 600” z silnikiem benzynowym o mocy 18 KM22 900 zł (netto)Rozdrabniacz gałęzi „Сrusher - 600” z silnikiem elektrycz..

21 700zł netto

Rozdrabniacz do drewna ZUBR

Rozdrabniacz do drewna ZUBR

ZUBR to nowość od firmy LabEcoTech. Ten rozdrabniacz jest bębnowego typu do rozdrabniania, recyklingu i przetwarzania wszelkich odpadów drzewnych, gał..

54 264zł netto

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)