Wagoworkownicy / Wagopakowarki

Wagoworkownicy / Wagopakowarki

Oferowana przez firmę LabEcoTech wagoworkownica (inaczej wagopakowarka) to niezawodna maszyna, która pozwala na sprawne, optymalne i bezpieczne pakowanie pelletu, a także innych produktów sypkich (np. paszy dla zwierząt). Wagopakowarka posiada szereg zalet, które powodują, że stała się ona niezastąpiona w wielu gospodarstwach. Sprawdź naszą bogatą ofertę na te urządzenia i wybierz model najlepiej dopasowany do potrzeb swojego gospodarstwa. 


Wagoworkownica - maszyna do pakowania pelletu i nie tylko

Wagoworkownica (określana również jako wagopakowarka) to maszyna pozwalająca na znaczne usprawnienie produkcji oraz sprzedaży różnorodnych materiałów sypkich, w tym coraz popularniejszego pelletu. Wagopakowarka jest niezwykle nowoczesnym urządzeniem. To właśnie dzięki niej możliwe jest precyzyjne odmierzenie danej ilości granulatu, a następnie przesypanie go do przygotowanego wcześniej worka, wiadara albo innego pojemnika. Wagoworkownice stanowią stanowią niezbędny element wyposażenia w takich miejscach, jak na przykład magazyny, hurtownie, przemysł spożywczy czy gospodarstwa rolne.

Wagopakowarka - odkryj wszystkie jej zalety

Wagopakowarka (maszyna do pakowania pelletu) to innowacyjne urządzenie, które znajdziesz w LabEcoTech. Ręczne ważenie oraz pakowanie dużej ilości produktu to zajęcie wymagające siły oraz czasu. Te dwa czynniki mogą przełożyć się na zwolnienie procesu produkcji oraz sprzedaży. Rozwiązaniem problemu jest wagopakowarka. Pozwala ona znacząco usprawnić proces produkcji. Odbywa się to poprzez przyspieszenie całego cyklu pakowania, który w normalnych warunkach jest zadaniem bardzo absorbującym.

Dzięki wagopakowarce (wagoworkownicy) możliwe jest efektowne workowanie pelletu, paszy dla zwierząt, a także innych materiałów. W efekcie pozwala to potem na wygodne korzystanie z nich. Wagopakowarka ułatwia również transport produktów sypkich i ich bezpieczne przechowywanie w pomieszczeniach, w których normalnie mogłyby być narażone na działanie niekorzystnych czynników, chociażby wilgoci.

Wagopakowarki - oferta LabEcoTech

W asortymencie firmy LabEcoTech znaleźć można wagopakowarki (wagoworkownice), które wyróżniają się niezwykłą trwałością oraz wydajnością. Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że stały się one niezbędnym elementem wyposażenia w wielu miejscach. Wagoworkownice bardzo pozytywnie wpływają na proces produkcji i sprzedaży, a to przekłada się na zyski przedsiębiorstwa. Dostępne w naszej ofercie wagopakowarki charakteryzują się zróżnicowanymi parametrami. Dzięki temu bez trudu wybrać można model najodpowiedniej dopasowany do specyfiki danego zakładu produkcyjnego lub gospodarstwa.

Wagopakowarka - wybierz odpowiedni model

Wagopakowarka powinna być dopasowana do specyfiki miejsca, w którym będzie stosowana. Pod uwagę trzeba wziąć przede wszystkim ilość materiału sypkiego, jaki będzie obsługiwać. W LabEcoTech przygotowaliśmy wagoworkownice o zróżnicowanych parametrach. Każdy z modeli został szczegółowo opisany, co pozwala poznać jego moc oraz możliwości dotyczące pakowania. Wagopakowarka od LabEcoTech to gwarancja niezawodności i wydajnego działania przez bardzo długi czas, nawet podczas intensywnego użytkowania.
Zgrzewarka do worków ZM-500

Zgrzewarka do worków ZM-500

Zgrzewarka impulsowa do worków z napędem nożnym ZM-500. Przeznaczony do zamykania toreb i toreb z folii polietylenowych, polipropylenowych. Zainstalow..

3 860zł netto

Wagoworkownica / Wagopakowarka FC-75

Wagoworkownica / Wagopakowarka FC-75

Dozownik wagowy FC-75, z podajnikiem wibracyjnym, przeznaczony jest do napełniania metodą wagową dozowania produktów sypkich niepylących do gotowych p..

9 490zł netto

Wagoworkownica / Wagopakowarka FC-75+

Wagoworkownica / Wagopakowarka FC-75+

Dozownik wagowy FC-75+, z podajnikiem wibracyjnym, przeznaczony jest do napełniania metodą wagową dozowania produktów sypkich niepylących do gotowych ..

10 970zł netto

Wagoworkownica / Wagopakowarka FC-125

Wagoworkownica / Wagopakowarka FC-125

Dozownik wagowy FC-125, z podajnikiem wibracyjnym, przeznaczony jest do napełniania metodą wagową dozowania produktów sypkich, niepylących do gotowych..

11 250zł netto

Wagoworkownica / Wagopakowarka FC-125+

Wagoworkownica / Wagopakowarka FC-125+

Dozownik wagowy FC-125+, z podajnikiem wibracyjnym, przeznaczony jest do napełniania metodą wagową dozowania produktów sypkich niepylących do gotowych..

13 360zł netto

Wagoworkownica / Wagopakowarka FC-1000

Wagoworkownica / Wagopakowarka FC-1000

Dozownik wagowy FC-1000 z podajnikiem taśmowym przeznaczony jest do napełniania wagowym sposobem dozowania produktów sypkich do gotowych pojemników lu..

26 650zł netto

Linia do chłodzenia i pakowania pelletu BO-600

Linia do chłodzenia i pakowania pelletu BO-600

Linia BO-600 jest uniwersalną chłodnicą do granulek paszowych i pelletu. Jego zadaniem jest chłodzenie pelletów pochodzących z prasy. W procesie chłod..

61 700zł netto

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)