Palniki na pellet

Palniki na pellet

Palniki na pellet - poznaj innowacyjną przystawkę do pieca na pellet

Palnik na pellet to innowacyjne rozwiązanie dedykowane każdemu, kto chce zamienić tradycyjne paliwa stałe na wydajne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska biopaliwa. Dzięki naszemu urządzeniu możliwa jest szybka oraz łatwa modernizacja posiadanego już kotła i przystosowanie go do spalania pelletu oraz agropelletu (czyli pelletu ze słomy i łupin słonecznika). Palnik na pellet umożliwia ogrzewanie budynków materiałem, który cieszy się coraz większym powodzeniem w gospodarstwach domowych i nie tylko. Wśród najważniejszych zalet pelletu wymienia się zazwyczaj: niską emisję spalin i dwutlenku węgla do atmosfery, bardzo małą produkcję popiołu w porównaniu z innymi często stosowanymi paliwami stałymi, wydajność, łatwość przechowywania oraz to, że pellet jest materiałem, który nie pozostawia zabrudzeń, jak na przykład powszechnie używany węgiel. 

Warto pamiętać, że sama produkcja pelletu jest niezwykle łatwa i opłacalna. Z tego też względu palnik na pellet to niezbędne wyposażenie każdego nowoczesnego gospodarstwa, w którym stawia się na ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania. Jeżeli zatem chcesz stosować do ogrzewania budynku pellet, a zakup nowego pieca to wydatek przekraczający twoje możliwości finansowe, przystawka do pieca na pellet będzie doskonałym rozwiązaniem. Niezawodna jest też w sytuacjach, gdy nie chcemy się porywać na skomplikowane prace związane z wymianą posiadanych urządzeń do ogrzewania. 


Palniki na pellet od LabEcoTech. Sprawdź nasze palniki pelletowe

Oferowane przez firmę LabEcoTech palniki na pellet serii PN przeznaczone są do ogrzewania m.in. budynków mieszkalnych, rolniczych, magazynowych, przemysłowych, a także szklarni, do obsługi pieców w piekarniach, wytwornic pary, w suszarniach aerodynamicznych do trocin itp. Z powodzeniem można je zamontować zarówno na nowych, jak i już działających kotłach na paliwo stałe. Nasze palniki na pellet to nowoczesne urządzenia, które charakteryzują się m.in.:

  • łatwym i szybkim montażem;
  • spalaniem wszystkich rodzajów pelletu, również tych o niskiej jakości;
  • specjalnym samoczyszczącym systemem;
  • przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

Przekonaj się, jak wiele zalet posiadają nasze palniki na pellet i już dziś postaw na przyjazny dla środowiska i tani sposób ogrzewania budynków. Nasi doświadczeni konsultanci chętnie udzielą niezbędnych informacji o oferowanych palnikach na pellet. Palnik na pellet PN-250

Palnik na pellet PN-250

Palnik pelletowy „PN” o mocy 250 kilowatów jest w pełni automatycznym urządzeniem, którego zadaniem jest spalanie pelletu i agropelletu (np. pelletu z..

27 000zł netto

Palnik na pellet PN-350

Palnik na pellet PN-350

Palnik pelletowy „PN” o mocy 350 kilowatów jest w pełni automatycznym urządzeniem, którego zadaniem jest spalanie pelletu i agropelletu (np. pelletu z..

30 600zł netto

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)