Prasy do oleju

Prasy do oleju

Prasa do oleju - nowoczesna maszyna do tłoczenia oleju na zimno

Prasa do oleju (inaczej maszyna do tłoczenia oleju) to nowoczesne urządzenie, dzięki któremu możliwa jest produkcja oleju o wyjątkowych właściwościach odżywczych. Metoda tłoczenia surowców na zimno sprawia, że w powstałym produkcie spożywczym zostają zachowane wszystkie cenne dla naszego organizmu witaminy i minerały. Prasa do oleju jest niezwykle wydajna i pozwala uzyskać najlepszej jakości olej między innymi z nasion sezamu, lnu, słonecznika, czarnuszki, a także innych popularnych roślin oleistych. 

Pozyskiwany w ten sposób olej wyróżnia się dodatkowo dużą zawartością witamin oraz kwasów tłuszczowych, a ponadto wyjątkowo przyjemnym smakiem i zapachem. Właśnie z tych powodów nasza prasa do oleju jest urządzeniem, które staje się coraz popularniejsze w wielu miejscach.


Prasa do oleju - poznaj jej zalety dzięki LabEcoTech

Tłoczenie na zimno jest obecnie najlepszą metodą pozyskiwania oleju. Zachowanie odpowiednio niskiej temperatury tłoczenia daje możliwość zachowania nie tylko wszelkich drogocennych składników odżywczych (jak np. nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3), ale również doskonałego smaku czy koloru. Wszystko to zapewnia właśnie prasa do oleju oferowana przez firmę LabEcoTech. Produkowany w maszynie do tłoczenia olej ma zbawienny wpływ między innymi na nasz układ krwionośny, a dodatkowo skutecznie obniża poziom cholesterolu.

Dodatkową zaletą, jaką posiada prasa do oleju, jest to, że powstałe w czasie produkcji oleju resztki nie zmarnują się, ale po odpowiedniej obróbce mogą być wykorzystane np. jako pasza dla bydła czy innych zwierząt. Wśród najważniejszych zalet naszej prasy do oleju można wymienić: 

  • pełną kontrolę nad procesem powstawania oleju;
  • produkcję oleju ze znanych i sprawdzonych surowców;
  • dzięki prasie do oleju sami decydujemy o tym, jaką ilość produktu spożywczego chcemy wytłoczyć.

Biorąc pod uwagę fakt, że współcześnie rośnie świadomość konsumentów, jeśli chodzi o zdrową żywność, prasa do oleju to bardzo dobra inwestycja. Każdy z nas chce mieć pewność, że spożywane przez niego posiłki pozbawione są szkodliwych wzmacniaczy smaku, za to posiadają wiele cennych elementów. To właśnie z tego powodu nasza prasa do oleju jest tak chętnie wybieranym urządzeniem.Prasa ślimakowa do tłoczenia oleju GARMET-150

Prasa ślimakowa do tłoczenia oleju GARMET-150

Prasa ślimakowa GARMET 150 firmy „LabEcoTech” przeznaczona jest do produkcji oleju metodą tłoczenia surowców na zimno. Ta maszyna pozwoli Ci osiągnąć ..

29 900zł netto

Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)