Peleciarka / Granulator do pellet Ultra-280 / 22 kW

  • Kod produktu: 218
  • Dostępność: W magazynie
  • 46 300zł netto

  • 56 949zł z VAT


Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48576728763

Granulator do trocin firmy ™LabEcoTech z silnikiem o mocy 22 kW, stosowana w gospodarstwach rolnych i fabrykach. Urządzenie musi być podłączone do zasilania trójfazowego z wyłącznikiem 44 A. Średnica pelletu na wylocie wynosi 6-8 mm.

Ważne elementy tej maszyny:

●Panel sterowania posiada wyłącznik obwodu dla silników asynchronicznych z elektromagnetycznym zabezpieczeniem termicznym oraz elektroniczny amperomierz dla wygody operatora. Silnik zatrzymuje się natychmiast w przypadku zwiększenia ustawionego amperażu lub w przypadku dostania się ciał obcych do granulatora.

●Wysoką jakość obróbki surowca uzyskuje się poprzez przetłaczanie masy przez wzmocnioną prasę i perforowane formy. Wypolerowana matryca stopu posiada doskonałe cechy charakterystyczne. Można je odróżnić od podobnych produktów poprzez ścieranie specjalnej masy ściernej podczas produkcji.

Główne zalety naszych granulatorów to:

●Matryca wykonana jest ze stali 18KhGT i jest nawęglana w piecu do obróbki cieplnej. Twardość warstwy wierzchniej metalu i ścian otworów wynosi 62 HRC, co gwarantuje odporność na zużycie granulatora przez wiele lat eksploatacji.

●Rolki są produkowane w taki sam sposób jak matryce;

●W granulatorze zastosowano hipoidalne przekładnie walcowe. W porównaniu z przekładniami walcowymi, przekładnie walcowe znacznie zmniejszają hałas pracy i wydłużają żywotność przekładni;

●Aby uniknąć przeciążenia silnika, zainstalowany jest przekaźnik termiczny, który zatrzymuje silnik w przypadku przegrzania;

●Każdy granulator jest kontrolowany pod kątem wad przed malowaniem i sprzedażą;

●Wszystkie komponenty są kontrolowane pod względem jakości i produkowane we własnym zakresie.

●Wszystkie komponenty są kontrolowane pod względem jakości i produkowane we własnym zakresie. W miejscach narażonych na duże naprężenia stosowana jest stal stopowa, która jest następnie poddawana obróbce cieplnej.


Charakterystyka:

Napięcie: 380V;

Moc silnika: 22 kW


Wydajność:

pasza do 300-500 kg/godz.;

trociny do 300 kg/godz.;

słoma, łuska do 250 kg/godz.;

odpady słonecznikowe do 400 kg/godz.


Średnica granulatu: 6-8 mm;

średnica matrycy: 280;

Waga: 500 kg;

Wymiary: dł.1300*szer.500*wys.1300mm.

Ustawienie granulatora firmy LabEcoTech: prawidłowe ustawienie szczeliny między rolkami a matrycą: