Suszarka aerodynamiczna do trocin SA-600

  • Kod produktu: 103
  • Dostępność: W magazynie
  • 46 200zł netto


Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48

Jak działa suszarka aerodynamiczna?

Sprzęt jest tunelem aerodynamicznym, przez który idzie strumień gorącego powietrza. Źródłem ciepła jest podłączony piec na paliwo stałe. Jednostka pompuje temperaturę w zakresie 120-150 ° C, co eliminuje zapłon.


Tak więc etapy suszenia trocin:


Surowce  są ładowane do przenośnika o pojemności 1 m³

Jednocześnie gorące powietrze jest wdmuchiwane do rurociągu

Wraz ze środkiem suszącym surowiec jest transportowany rurociągiem

Ze względu na wysoką temperaturę wilgoć z powierzchni surowca odparowuje, a wilgoć wewnętrzna przemieszcza się na powierzchnię

Ten proces i optymalna temperatura nie pozwalają na zapłon cząstek.

Zakres suszenia aerodynamicznego jest dość szeroki. Pellety paliwowe mogą być produkowane dla gospodarstw, przedsiębiorstw z własnym kotłem, domów, łaźni i saun oraz innych obiektów. Pellety i brykiety są obecnie kupowane do kominków, kotłów i pieców.


Zalety suszarek aerodynamicznych:

W porównaniu z innymi profesjonalnymi suszarkami, suszenie aerodynamiczne trocin SA-600 jest kompaktowe i nie wymaga przygotowania podłoża. Po drugie, aby zamontować suszarkę aerodynamiczną NIE POTRZEBUJE specjalnego wyposażenia wymiarowego. Jest łatwy w instalacji i obsłudze oraz zapewnia niemal pełną automatyzację procesu. Po trzecie, jest ekonomiczny. Suszarka do trocin zużywa sporo energii, biorąc pod uwagę, że jest podłączona do kotła na paliwo stałe. Do suszenia, nadaje się jako trociny i wióry oraz odpady rolnicze, łuski słonecznika, świerk, słoma, torf. Suszone surowce mogą być wykorzystywane do produkcji pelletu i brykietów paliwowych. Możesz osobno kupić suszarkę do trocin, a także zamówić kompleksowy sprzęt do granulacji. SA-600 może być używany niezależnie lub stać się jednym z elementów roboczych profesjonalnego sprzętu.


Cechy techniczne suszarki do trocin SA-600:

- długość rurociągu - 25m

- zbiornik kalibratora mieści 1 m³ trocin

- napęd wentylatora - 5,5 kW;

- wydajność - 600 kg / h

- system „Cyclone”;

- początkowa wilgotność surowców wynosi do 60%

!Cegła do pieca nie wchodzi w skład zestawu!

Oferujemy Ci zakup suszarki aerodynamicznej CA-600 w przystępnej cenie. Zapewniamy gwarancję na sprzęt. Dzięki naszemu sprzętowi możesz rozpocząć własną działalność i uzyskać zysk już od pierwszych dni. Charakterystyka gotowego produktu w przypadku zakupu mini-linii do granulacji: wilgotność od 8 do 12%, gęstość brykietów, pellety - 1 - 1,3 g / cm ³, wysokie wskaźniki wydajności.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami, a otrzymasz wysokiej jakości wsparcie techniczne, porady dotyczące instalacji i pierwszego uruchomienia sprzętu.


Charakterystyka:

  • Producent LabEcoTech
  • Okres gwarancji 12 (miesięcy)


Wymiary:

  • Długość 10750 (mm)
  • Szerokość 3060 (mm)
  • Wysokość 3600 (mm)
  • Waga 1200 kg.