Ekstruder do produkcji karmy dla zwierząt domowych MK-50

  • Kod produktu: 194
  • Dostępność: W magazynie
  • 19 400zł netto


Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48576728763

Firma "LabEcoTech" przedstawia Państwu maszynę do produkcji karmy dla psów, kotów, ryb, kóz i innych zwierząt, w tym bydła. Zasadą produkcji pasz jest metoda ekstruzji. Metoda ta została zmodernizowana poprzez zainstalowanie elektrycznych elementów grzejnych, które podgrzewają część roboczą do wymaganej temperatury i utrzymują ją przez cały czas pracy. To sprawia, że ​​praca ekstrudera podającego jest bardziej równomierna i produktywna w porównaniu z wytłaczarkami innych konstrukcji, gdzie nagrzewanie się części roboczej jest spowodowane tarciem surowca (lub samego ślimaka) o ścianki części roboczej ślimaka. W rezultacie zyskujesz kontrolę nad temperaturą i pewność niezmiennie dobrej wydajności i jakości produktu końcowego. Również ze względu na wysokie temperatury surowce poddawane są obróbce cieplnej, co zapewni dezynfekcję produktu.

Ekstruder paszowy posiada w zestawie kilka różnych wykrojników (poduszki, serduszka, kulki ...), co pozwoli nadać karmie różne kształty. Ponadto dzięki nożom okrawającym można regulować rozmiar produktu końcowego od 1 do 20 mm. Wyposażenie zawiera automatyczną regulację posuwu, objętości posuwu, która może się różnić w zależności od sytuacji.

Wyposażenie uzupełniają trzy wymienne matryce (kółko, serce, trójkąt). Resztę załączników można kupić osobno.


Wydajność tej wytłaczarki wynosi do 50-60 kg / h.

Pobór mocy 7,5 kW.

Zawiera trzy matrycy: koło, serce, trójkąt.

Koszt dodatkowej matrycy - 320 zł.


Karma ekstrudowana jest idealna nie tylko dla kotów i psów, ale także dla ryb, ponieważ może długo pozostawać na powierzchni wody (od 15 do 30 minut). W tym czasie ryba zje wszystko, co uchroni zbiornik przed zanieczyszczeniem i źródłami chorób.


Podstawowym składnikiem do przygotowania paszy jest mąka kukurydziana lub pszenna. Resztę składników dodajesz według własnego uznania, w zależności od przepisu.


Zalety suchej karmy to:

  • oszczędność czasu i pieniędzy;
  • równowaga składników odżywczych;
  • wygoda przechowywania i transportu;
  • możliwość bezpiecznego przechowywania dłuższych linek.


Sprzęt do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych to idealne rozwiązanie dla biznesu. Dzięki szybkiemu zwrotowi możesz szybko zwiększyć swój kapitał.

Wraz ze sprzętem otrzymasz książkę z przepisami i zaleceniami.


Specyfikacje:

Producent LabEcoTech

Rodzaj napędu Silnik elektryczny (sieciowy)

Wydajność 60,0 (kg / h)

Pobór mocy 7,5 (kW)

Napięcie 380,0 (V)

Okres gwarancji 12 (miesiące)


Wymiary:

Długość 870,0 (mm)

Szerokość 1520,0 (mm)

Wysokość 1230,0 (mm)

Waga 265 kg