Ekstruder do produkcji karmy dla zwierząt domowych MK-60

  • Kod produktu: 195
  • Dostępność: W magazynie
  • 22 200zł netto


Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48576728763

Firma "LabEcoTech" przedstawia Państwu maszynę do produkcji karmy dla psów, kotów, ryb, kóz i innych zwierząt, w tym bydła. Zasadą produkcji pasz jest metoda ekstruzji. Metoda ta została zmodernizowana poprzez zainstalowanie elektrycznych elementów grzejnych, które podgrzewają część roboczą do wymaganej temperatury i utrzymują ją przez cały czas pracy. To sprawia, że ​​praca ekstrudera podającego jest bardziej równomierna i produktywna w porównaniu z wytłaczarkami innych konstrukcji, gdzie nagrzewanie się części roboczej jest spowodowane tarciem surowca (lub samego ślimaka) o ścianki części roboczej ślimaka. W rezultacie zyskujesz kontrolę nad temperaturą i pewność niezmiennie dobrej wydajności i jakości produktu końcowego. Również ze względu na wysokie temperatury surowce poddawane są obróbce cieplnej, co zapewni dezynfekcję produktu.
Ekstruder paszowy posiada w zestawie kilka różnych wykrojników (poduszki, serduszka, kulki ...), co pozwoli nadać karmie różne kształty. Ponadto dzięki nożom okrawającym można regulować rozmiar produktu końcowego od 1 do 20 mm. Wyposażenie zawiera automatyczną regulację posuwu, objętości posuwu, która może się różnić w zależności od sytuacji.
Wyposażenie uzupełniają trzy wymienne matryce (kółko, serce, trójkąt). Resztę matryc można kupić osobno.


Wydajność tej wytłaczarki wynosi do 80-100 kg / h.
Pobór mocy 11 kW.

Zawiera trzy załączniki: koło, serce, trójkąt.
Koszt dodatkowej matrycy - 320 zł.

Karma ekstrudowana jest idealna nie tylko dla kotów i psów, ale także dla ryb, ponieważ może długo pozostawać na powierzchni wody (od 15 do 30 minut). W tym czasie ryba zje wszystko, co uchroni zbiornik przed zanieczyszczeniem i źródłami chorób.

Podstawowym składnikiem do przygotowania paszy jest mąka kukurydziana lub pszenna. Resztę składników dodajesz według własnego uznania, w zależności od przepisu.

Zalety suchej karmy to:
  • oszczędność czasu i pieniędzy;
  • równowaga składników odżywczych;
  • wygoda przechowywania i transportu;
  • możliwość bezpiecznego przechowywania dłuższych linek.

Sprzęt do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych to idealne rozwiązanie dla małych firm. Dzięki szybkiemu zwrotowi możesz szybko zwiększyć swój kapitał.

Wraz ze sprzętem otrzymasz książkę z przepisami i zaleceniami.

Specyfikacje:
Producent LabEcoTech
Rodzaj napędu Silnik elektryczny (sieciowy)
Wydajność 100,0 (kg / h)
Pobór mocy 11,0 (kW)
Napięcie 380,0 (V)
Okres gwarancji 12 (miesiące)

Wymiary:
Długość 870,0 (mm)
Szerokość 1520,0 (mm)
Wysokość 1230,0 (mm)
Waga 275 kg