Blog

DOCIERANIE MATRYCY

DOCIERANIE MATRYCY

Podczas uruchamiania peleciarki istnieje duże prawdopodobieństwo produkcji peletów złej jakości lub suchych mieszanek. W rezultacie, niezależnie od typu, matryca może się zatkać surowcem. Dzieje się tak, ponieważ wewnętrzna powierzchnia otworu dyszy nie jest wypolerowana.
Czy ogrzewanie pelletem jest ekologiczne?

Czy ogrzewanie pelletem jest ekologiczne?

Pellet to nowoczesny materiał grzewczy, który ma wiele zalet. Jedną z najważniejszych z nich jest ekologiczność, szczególnie dla osób dbających o środowisko naturalne. Najpopularniejszym rodzajem pelletu w Polsce są pellety drzewne. Powstają one z biomasy w postaci drewna i jego odpadów. Dlaczeg
Maszyny przydatne w ekologicznym gospodarstwie rolnym

Maszyny przydatne w ekologicznym gospodarstwie rolnym

Prowadzenie ekologicznego gospodarstwa wcale nie musi oznaczać rezygnacji z używania nowoczesnych maszyn rolniczych. Urządzenia takie, jak peleciarka, wagopakowarka czy mieszalnik do paszy sprawiają, że codzienne prace stają się nie tylko prostsze, ale również bardziej przyjazne dla środowiska natur
Czytaj więcej... Blog

Najnowsze

Kompleks rozdrabniania drewna KRD-1000

Kompleks rozdrabniania drewna KRD-1000

Firma LabEcoTech oferuje kompletną maszynę do rozdrabniania drewna KRD-1000. Ta kombinowana maszyna, która z wiórów drzewnych produkuje trociny nada..

135 900zł netto

Rozdrabniacz do drewna „Сrusher - 700”

Rozdrabniacz do drewna „Сrusher - 700”

Rębak tarczowy Crusher-700 firmy LabEcoTech przeznaczony jest do rozdrabniania niedrogich odpadów drzewnych na zrębki technologiczne i zrębki opałow..

48 500zł netto

Młyn bijakowy (uniwersalny) CHOPPER-DUO - 600 / 44 kW

Młyn bijakowy (uniwersalny) CHOPPER-DUO - 600 / 44 kW

Podwójny młyn bijakowy LabEcoTech CHOPPER-DUO-600 przeznaczony jest do rozdrabniania odpadów drzewnych. Do każdej kruszarki dołączona jest rura karb..

87 400zł netto

Przenośnik ślimakowy MTZ-2500

Przenośnik ślimakowy MTZ-2500

Podajnik ślimakowy MTZ-2500 "LabEcoTech"  zapewnia płynne, nieprzerwane dostarczanie surowców do pras peletowych i innych urządzeń. Pojemno..

25 800zł netto

Peleciarka / Granulator GRAND-400 na WOM

Peleciarka / Granulator GRAND-400 na WOM

Peleciarka GRAND-400 na WOM nadaje się do stosowania bezpośrednio na placach budowy lub na placach o małej mocy zasilania sieciowego.Peleciarka napędz..

44 300zł netto

Peleciarka / Granulator GRAND-300 na WOM

Peleciarka / Granulator GRAND-300 na WOM

Peleciarka GRAND-300 na WOM nadaje się do stosowania bezpośrednio na placach budowy lub na placach o małej mocy zasilania sieciowego.Peleciarka napęd..

33 800zł netto

Peleciarka / Granulator paszy GRAND-200 na WOM

Peleciarka / Granulator paszy GRAND-200 na WOM

Peleciarka do peletów GRAND-200 WOM nadaje się do stosowania bezpośrednio na placach budowy lub tam, gdzie dostępna jest sieć energetyczna o niewiel..

22 100zł netto

Peleciarka / Granulator GRAND-300 Diesel/30KM

Peleciarka / Granulator GRAND-300 Diesel/30KM

Peleciarka do pelletu GRAND-300 Diesel jest odpowiedni do stosowania w miejscach o niskim zużyciu energii. Ta peleciarka jest napędzana przez silnik..

50 400zł netto

Łuparka do drewna LDD-220/380/7KM

Łuparka do drewna LDD-220/380/7KM

CHARAKTERYSTYKA LUPARKI DO DREWNA: Silniki: ●2.2kW (220W) ; ●2.2kW (380W) ; ●7 KM (Benzynowy) Wydajność: 25m3/8 god (1 osoba) ☉Maks. średnica 500..

13 400zł netto

Przenośnik Taśmowy TL-1000+ ( 12 wentylatorów )

Przenośnik Taśmowy TL-1000+ ( 12 wentylatorów )

TL-1000+ to urządzenie zwiększające wydajność produkcji, skracające czas pracy oraz automatyzujące proces produkcyjny. Sprzęt ten można zakupić jako c..

15 700zł netto

LabEcoTech - producent maszyn rolniczych

Firma LabEcoTech to uznany na rynku i doświadczony producent sprzętu rolniczego. Oferujemy sprzęt rolniczy najwyższej jakości, dzięki czemu otrzymują Państwo gwarancję jego bezawaryjnej, wydajnej oraz bezpiecznej pracy. W naszym asortymencie znajduje się ok. 100 modeli różnych urządzeń, w tym kompletne linie do produkcji pelletu i paszy, granulatory/peleciarki, ekstrudery do produkcji karmy dla zwierząt domowych, łuparki do orzechów, młyny bijakowe, podajniki ślimakowe czy suszarnie do trocin. Nasze urządzenia z powodzeniem zwiększą komfort pracy w każdym gospodarstwie rolnym, a także podczas użytku domowego, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów ich użytkowania.

Nowoczesne maszyny rolnicze od LabEcoTech

Jako producent sprzętu rolniczego czujemy się szczególnie odpowiedzialni za oferowane przez nas urządzenia, dlatego do ich produkcji używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości. Stosowane w naszych urządzeniach łożyska dostarczają nam najlepsi producenci w Europie. Dzięki pracującemu z nami zespołowi doświadczonych inżynierów, udało nam się wspólnie skonstruować urządzenia, które wyróżniają się maksymalną wydajnością działania przy stosunkowo niewielkim zapotrzebowaniu mocy.

Fakt, że jesteśmy jednocześnie producentem oferowanych towarów sprawia, że znaczną ilość komponentów posiadamy zawsze na stanie. W razie potrzeby klient może dodatkowo zamówić potrzebne części. Jest to niezwykle ważne, gdy zależy nam na zachowaniu ciągłości pracy maszyny, a przy tym ciągłości produkcji w gospodarstwie.

Sprzedaż maszyn rolniczych - co nas wyróżnia

Jesteśmy firmą z tradycjami, dlatego zadowolenie naszych klientów ma dla nas fundamentalne znaczenie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dajemy możliwość przetestowania oferowanych urządzeń w naszym magazynie (na surowcu naszym lub klienta), a także prowadzimy bezpłatne szkolenia dla klientów w siedzibie naszej firmy. Dzięki temu kupujący ma możliwość zdobycia wiedzy, która jest niezbędna do tego, aby w pełni wykorzystać możliwości danego sprzętu. Nasz sztab specjalistów zawsze udzieli wszelkich niezbędnych informacji dotyczących konkretnego produktu - jego montażu, demontażu, eksploatacji.

Strona z maszynami rolniczymi - zamówienia

Dbając o komfort naszych klientów, oferujemy bardzo korzystne formy i terminy realizacji zamówień. Większość oferowanych produktów posiadamy na stanie, dlatego już następnego dnia po złożeniu zamówienia możesz cieszyć się pracą na nowym urządzeniu. Zakupiony produkt można odebrać osobiście lub skorzystać z opcji wysyłki, która jest dostępna na terenie całej UE. Współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami i firmami kurierskimi, toteż nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo zakupionych produktów. W razie problemów lub pytań nasi konsultanci chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji i pomogą w wyborze najlepszego urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy.