Peleciarka / Granulator GRAND-400 na WOM
500 kg/h WOM
  • Kod produktu: 231
  • Dostępność: W magazynie
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48576728763
Bezpieczne zakupy i najwyższa jakość maszyn produkcyjnych
Urządzenie wyposażono w stałą matrycę o średnicy 400 mm (otwory od 2 do 8 mm – do wyboru klienta) oraz dwie ruchome rolki, które gwarantują równomierną granulację i wysoką jakość uzyskanego produktu. Wszystkie elementy robocze wykonane są z hartowanej stali 40X (55 HRC) i poddawane dokładnej kontroli jakości, co zapewnia długą żywotność maszyny.
Wydajność:
  • Trociny – do 450 kg/h
  • Pasze – do 500 kg/h
W zestawie:
  • Mocowania wałka
  • Wał cardana ze sprzęgłem ciernym
  • Matryca z otworami 2–8 mm (do wyboru klienta)
  • Instrukcja obsługi
  • 12-miesięczna karta gwarancyjna
Dane techniczne:
  • Długość: 1700 mm
  • Szerokość: 1200 mm
  • Wysokość: 1300 mm
  • Waga: 800 kg
  • Średnica matrycy: 400 mm
  • Ilość rolek: 2 szt.
  • Średnica otworów w matrycy: od 2 do 8 mm