Granulator paszowy Rotex-100 / 230 - 400V
40 kg/h 1,5 kW
  • Kod produktu: 34
  • Dostępność: W magazynie
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48576728763
Dostępne są dwie wersje urządzenia:
Zalety granulatora ROTEX-100
  • Pełna kontrola nad paszą
  • Automatyczna praca
  • Ekonomiczna i wydajna konstrukcja
Łączy niskie zużycie energii z wysoką efektywnością, idealna dla małych i średnich gospodarstw.
  • Kompaktowa i mobilna
Lekka budowa umożliwia łatwe przenoszenie i pracę w dowolnym miejscu.
  • Trwałość i niezawodność
Elementy robocze wykonane z hartowanej stali gwarantują długą żywotność i odporność na zużycie.
Zastosowanie
Granulator ROTEX-100 przeznaczony jest do produkcji pasz granulowanych z:
  • otrąb pszennych,
  • mieszanek zbożowych,
  • odpadów zbożowych,
  • i innych suchych składników paszowych.
Powstały granulat może być stosowany w żywieniu:
  • królików,
  • drobiu (kur, kaczek, indyków, przepiórek),
  • świń,
  • bydła,
  • kóz i owiec,
  • ryb (przy zastosowaniu odpowiedniej matrycy).
Dane techniczne ROTEX-100
  • Moc silnika 1,5 kW
  • Prędkość obrotowa 1500 obr./min
  • Napięcie zasilania 220 V (jednofazowe) / 380 V (trójfazowe)
  • Średnica matrycy 100 mm
  • Średnica rolek 60 mm
  • Szerokość rolek 22,5 mm
  • Średnica granulek 2–6 mm (zależnie od matrycy)
  • Wydajność do 40 kg/h
  • Typ matrycy płaska, jednostronna
  • Materiał wykonania stal hartowana, wysokostopowa
Wymiary
Długość 610,0 (mm)
Szerokość 420,0 (mm)
Wysokość 420,0 (mm)
Waga 50,0 (kg)
Główne cechy
Zastosowanie Do produkcji granulowanych pasz
Wydajność 40 (kg/god)
Zużycie energii 1,5 (kW)
Napięcie 220 / 380 (V)
Prędkość obrotow 250,0 (obr / min)
Rodzaj napędu Elektryczny
Średnica matrycy 100 (mm)
Dodatkowe cechy
Rozszerzony bunkier Tak
Ilość walców 2 (szt.)
Ilość noży 1 (szt.)
Gwarancja 12 miesięcy
Produkty powiązane
Granulator paszowy GKM-100 / 230-400V
Granulator do pasz OGP-150  /  4 kW, 220-380W
Granulator do pasz i pellet  GKM-150 /   220-380V
Granulator do pasz OGP-200 /  5.5-7.5 kW, 380W
Granulator do pasz GKM-200
Granulator do pasz GKM-200
Peleciarka / Granulator do pasz OGP-260 / 11 kW, 380W